המלצות ולקוחות

בין הלקוחות
* רשויות מקומיות
* מחלקות חינוך
* מחלקות רווחה
* רווחה חינוכית
* גני ילדים
* בתי-ספר
* הורים
* קופות-חולים
* בתי-מלון
* מתנסים
* מעונות
* מכללות
* קתדרות
* מפע"ם
* פיסג"ה
* מרכזים לגיל-הרך
* צהרונים
* מועדוניות

סדנת הורים, מת"ל, עיריית נס ציונה
המפגשים עם ד"ר נאוה וולפסון פתרו לנו המון בעיות בתחום החינוך והזוגיות גם יחד. מהמפגשים השכלנו, החכמנו וקיבלנו כלים ודרכים להתמודדות בחיי היום יום. ד"ר וולפסון היקרה העבירה את המפגשים בצורה חמימה, נעימה ורגועה. דמותה מהווה עבורינו היום מודל לחיקוי. דבריה היו נעימים למשמע וחילחלו הישר ללב הצמא להדרכה.

קורס לצוותי חינוך, מפע"ם שוהם
השיעורים שלך היו מעניינים, מגוונים ומרתקים. העשרת אותנו הן באופן התיאורתי והן באופן המעשי. הפגנת המון סבלנות ואמפתיה. תמיד היית קשובה אלינו, דיברת "בגובה העיניים". כך ניתן היה ליצור שיתוף פעולה ודיאלוג פורה בקבוצה. אנו מעריכות ומוקירות ואומרות תודה ענקית.

סדנה להורי תאומים, מת"ל, עיריית נס-ציונה
במפגשים אלו היתה לנו הזדמנות לשוחח על סוגיות ייחודיות בנושא של גידול תאומים. למשל – הצורך בפיתוח הזהות העצמית, הרצון והצורך להעניק בצורה שווה, ועוד הרבה נושאים שקצרה היריעה מלהכיל. כהורה ותיק חששתי שלסדנא יהיה ערך מוסף קטן, לשמחתי התבדתי. התכנים המרתקים, הצמא שלנו לדעת וכמובן שקסמה של ד"ר נאוה וולפסון הפכו את המפגשים למאלפים והשאירו המון טעם של עוד!

סדנה להורים – קט גן רקפת
הסדנא הייתה מהנה ומאלפת, העשירה את ידיעותינו להורות נכונה ונבונה. הסדנה אורגנה במקצועיות רבה, תוך הקפדה על בחירה נכונה של נושאים המטרידים אותנו ההורים. אנו מודים לד"ר נאוה וולפסון על ההשקעה, המקצועיות, והחוויה המהנה, ומבקשים בזאת לאפשר לנו העשרת ידיעותינו ע"י קיום סדנאות נוספות כהמשך לסדנא שהסתיימה. בכבוד רב, ההורים משתתפי הסדנה.

המרכז לגיל הרך, רמלה, חוג הורים
ברצוני להביע את הערכתנו לד"ר נאוה וולפסון על פועלה ותרומתה לנו ההורים. המפגשים שלנו עם ד"ר וולפסון תורמים ומעשירים אותנו מאד בנוגע לגידול, חינוך והתמודדות בחיי היום יום עם ילדינו היקרים. אסרף אורטל, נציגת ההורים

סדנת הורות "התחלה נכונה" – ציטוטי הורים (כפי שהופיעו בכתבה בעיתון)
"קיבלתי המון ידע וכלים להמשך הדרך בגידול הילדים", "הפכתי להיות אם שמבינה יותר את עולם הילד ורעיה סבלנית יותר", "למדתי לעמוד על שלי מבחינת הצבת גבולות".

גן לאה
"כבר מההרצאה הראשונה הוקסמנו הורי הגן ואני. ההרצאה היתה מעניינת, מקיפה ומקצועית. מיד בתום ההרצאה נתבקשתי על-ידי ההורים להזמינך להרצאות נוספות. כצפוי גם הרצאות אלו ריתקו אותנו ההורים והצוות. אנו מחכים כבר לתחילת שנת הלימודים לשוב ולהתעשר מההרצאות הנהדרות שלך. המון המון תודה. פנינה שקורי, "גן לאה", חולון

אפרת מ.
נאוה, תודה על חמישה חודשים נפלאים ועל האוזן הקשבת. למדתי ממך המון כאשת טיפול ובייחוד כבן אדם. תודה. "ויש אנשים שאתה פוגש בהם ונקשר, ואוהב, וכשאתה ממשיך הלאה הם ממשיכים איתך בלב."

הרצאה לתושבי נס ציונה – מטעם אגף החינוך העירוני, מן העיתונות:
"
באולם מלא מפה לפה, בנוכחות ראש העיר מר יוסי שבו, ישבו הורים והקשיבו בקשב רב למרצה ד"ר נאוה וולפסון". "ההסברים המלומדים מחזקים ומקנים להורים גב בביצוע החלטות קשות שמהוות השקעה לטווח ארוך. ד"ר נאוה וולפסון מדברת בקול שקט ללא הגברה, ומצליחה לרתק את הקהל כולו. היא מחזקת ומעודדת את ההורים "
האם עמית:
קיבלנו הרבה טיפים מעולים מעבר לסיסמאות. למדנו דברים חשובים על סדר יום מאורגן, מתן ביטחון עצמי לילדים ועוד כלים להתמודדות מלווים בדוגמאות מעניינות

גן "פינוקי"
בשם הורי גן פינוקי וכל הצוות אני רוצה להודות לך על ההרצאות וההדרכות. ההרצאות תרמו לנו מאד. ברצוננו להודות לך על הקשב, הרצון לעזור והידע שתרמת לנו. המון תודה והמשך שיתוף פעולה פורה בעתיד. ירון אילנית, מנהלת גן "פינוקי", חולון

קבוצת בוקר "פשוש"
נאוה היקרה!
רצינו לאמר תודה
תודה על מפגשים מלאי פעילות,
שהיו נפלאים לזמן איכות.
תודה על ההנחיה, ההבנה,
הפתרונות והרעיונות הנפלאים,
שתמיד בחיוך, בסבלנות ובאורח-רוח נאמרים.
תודה על שהרחבת לנו אופקים,
תודה על שהיה לנו נחמד,
בכל שבוע באופן קבוע.
למדנו המון כל אחת ואחת בדרכה,
ולקחנו עמנו לדרך צידה גדולה.
לך נאחל המון הצלחה בהמשך דרכך המסורה.
שלך באהבה, כל חברי הקבוצה